Stříbrná

Kovová garnýž dvouřadá Koule 1,5m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 1,5m ve stříbrném provedení s koncovkou Koule. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 369,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá Koule 2,0m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 2,0m ve stříbrném provedení s koncovkou Koule. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 418,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá Koule 2,5m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 2,5m ve stříbrném provedení s koncovkou Koule. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 467,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá Koule 3,0m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 3,0m ve stříbrném provedení s koncovkou Koule. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 556,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá Monaco 1,5m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 1,5m ve stříbrném provedení s koncovkou Monaco. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 369,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá Monaco 2,0m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 2,0m ve stříbrném provedení s koncovkou Monaco. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 418,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá Monaco 2,5m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 2,5m ve stříbrném provedení s koncovkou Monaco. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 467,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá Monaco 3,0m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 3,0m ve stříbrném provedení s koncovkou Monaco. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 556,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá Monaco 4,0m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 4,0 m ( 4 x 2m)  ve stříbrném provedení s koncovkou Monaco. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 730,00 Kč

Kovová garnýž dvouřadá List 1,5m stříbrná Elegant

Kovové dvouřadé garnýže řady Elegant o průměru tyčí 16mm a délce 1,5m ve stříbrném provedení s koncovkou List. Garnýže na záclony a závěsy díky dvojtyčovému provedení.  Kovové garnýže dodáváme jako komplety. Cena garnýže je uvedena za celý komplet. Tento komplet obsahuje 2 ks tyčí ,koncovky,konzole, kroužky ( 8ks do 1m ) a sadu pro upevnění garnýže (hmoždinky a vruty). 

Vaše cena: 369,00 Kč

1 | 2 >>

© 2013 garnyze-levne.cz