E-shop garnyze-levne.cz nabízí kvalitní garnýže a rolety!

25.02.2010 21:28

Rolety,žaluzie, garnýže dřevěné i kovové prodáváme za nejnižší možné ceny ! Za kvalitu našich garnýží a rolet ručíme a v případě nespokojenosti nám můžete garnýže nebo rolety bez udání důvodu vrátit do 14-ti dnů ode dne dodání (peníze pošleme obratem na Váš účet zpět ) . Na naše produkty garnýží, rolet a žaluzií poskytujeme záruku 24 měsíců. 

V našem e-shopu nabídku garnýží a rolet stále rozšiřujeme a snažíme se Vám nabízet kvalitní produkty, které jsou moderní a Váš interiér bude utulný i reprezentativní zároveň. 

Každý rok rozšiřujeme nabídku koncovek pro garnýže kovové ve všech řadách. Nyní si můžete v našem e-shopu pořídit nejen garnýže s průměrem tyčí 16,19 a 25mm ale zároveň garnýže hranaté nebo v provedení lehkých hliníkových garnýží, na které je možné připevnit i rolety do oken. Ceny garnýží uvádíme za celé komplety a Vy si již nemusíte nic dokupovat, nebo složitě sestavovat. 

Dřevěné garnýže si můžete vybrat z řady Standard, Premium nebo Exclusive. Díky velkému výběru dezénů si určitě každý najde pro sebe ten nejlepší a v našem e-shopu je pořídíte za velmi zajímavé ceny. Ceny dřevěných garnýží jsou uvedeny také za celé komplety a Vy již nic nemusíte dokupovat.

V našem e-shopu naleznete širokou škálu rolet. Rolety si můžete připevnit na okenní křídlo bez nutnosti vrtání, případně na zeď. Nabízíme zároveň moderní rolety Den a Noc ( také Day & Night , Zebra .. ) v provedení Mini s připevněním na okenní křídlo, nebo Maxi s připevněním do zdi pomocí s-klik systému.

 

 


© 2013 garnyze-levne.cz