Výběr garnýže

Jak správně vybrat garnýže

V našem e-shopu naleznete velký výběr garnýží. Garnýže si můžete vybrat z mnoha typů a je velmi důležitý správný výběr. Je nutné si uvědomit do jakého interiéru garnýže pořizujeme. Do klasických a tradičních interiérů doporučujeme dřevěné garnýže. Do moderních interiérů se hodí kovové garnýže. V našem e-shopu naleznete širokou škálu kovových garnýží s různými průměry a tvary záclonových tyčí. Dřevěné garnýže nabízíme v mnoha barevných variantách s výběrem různých koncovek.

Správné zaměření délky garnýže je velmi důležité. Obecně platí, že při volbě jednořadých garnýží na záclony doporučujeme přesah 15 - 20 cm z každé strany než-li je velikost stavebního otvoru. U dvouřadých garnýží určené pro zavěšení záclon a závěsů pak doporučujeme přesah alespoň 30 cm z každé strany.

Uváděné délky garnýží jsou délky tyčí bez koncovek. Veškeré garnýže lze v případě potřeby zkrátit pilkou na dřevo nebo železo.

Veškeré námi dodávané záclonové tyče dodáváme jako kompletní sety a Vám postačí garnýže pouze připevnit. V případě že požadujete více nařasené závěsy nebo záclony, je možné si dokoupit ke garnýžím navíc kroužky a žabky. Kroužky s žabkami jsou ke garnýžím dodávány podle délky a to vždy po 12-ti cm/ks, což je dostačující počet pro klasické zavěšení záclon.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení